Září 2012

pravé stehno,levé ucho

16. září 2012 v 12:33 | Pinkie~ |  Novinky z Pinkie života
Čusky poníci! Připadám si trošku divně..no předevčírem jsem trošku vynechala svojí...rozcvičku..a když jsem pak hopsala do butiku Rarity natáhla jsem si stehení sval:( naštěstí tam byla Applejack a pomohla mi ten sval trošku protáhnout takže mě tolik nebolí:) a hopsat budu dálXD


Takže poníci,nevynechávejte pravidelné ranní rozcvičky ať potom můžete mlsat a hopsat dál ^^


(jak vidíte hodně času zrovna nemám:( omlouvám se pokud čekáte na diplomky a určitě mi ještě napište komu jsem neudělala)

Muffiny + koktejly

9. září 2012 v 19:54 | Pinkie~ |  Pinkie tvoří
Konečně jsme si udělala trošku času pro Vás a pro nápady. Upekla jsem několik muffinů pro adoptované zvířátka:))
Přece potřebují něco jíst :D takže kdo by to pro své zvířátko nebo jakoukoliv jinou věc chtěl napište mi do komentů:)
Od každého muffinu jsou 5 kusů.

Čokoládovo-hroznový muffin s espressem - 5ks

Jahodovo-vanilkový. Nahoře je marcipán a posypané s pomerančovou limonádou - 5ks

Kakaovo-''šmoulový''. Posypané s třešničkou,sušeňkou,třešňovou polevou a latté - 5ks

Můžete si vybrat i pro sebe:3 snad Vám budou chutnat a samozřejmě že pracuju na koktejlích:)

Šup do vany!

8. září 2012 v 20:30 | Pinkie~ |  Novinky z Pinkie života
Tenhle týden byl opravdu vyčerpávající,udělala jsem víc poskoků ve vzduchu takže si můžu připsat nový rekord!
Sladkosti se už prodávají zase normálně..ani moc velká poptávka ani moc malá. Takže budu mít čas připravit pro Vás skvělé menu a objednávky. Zrovna jsem se učila dělat koktejly! Mňam,doufám že i ty zahrneme do naší nabídky v Sugarcube Corner.

Naštěstí dneska jsem byla s Gummym na procházce. On je velká šikulka totiž víte...našel hrozně super velkou blátěnou louži! Hnedka jsem si vzpoměla na Discorda a na ty mraky..mňam. Já sice..no jsem ráda že Ponyville není zahalen v chaosu..ale no..
Když nás uviděl Mr.Cake hnedka nás poslal do vany. Ani se nedivím..hihi

Objednávky muffiny,doprovod,sponky

4. září 2012 v 18:38 | Pinkie~
Čauky louky poníci! Práce a škola v Ponyville začíná zase na plno a já v Sugarcube nestíhám protože hodně poníků si na první den objednávala sladkosti do školy..možná na nějáké oslavy.
Chtěla bych se Vám trošku pochlubit s kostýmkem kterým mě Rarity dala do pucu když jsme šly doprovodit Scootaloo,Swetie a Apple Bloom zase do školy. Pár poníků si dokonce myslelo že jsem nová učitelka! Hichichiii
Tenhle kostýmek mi Rarity schová protože mě ještě v tomhle che uvidět v Cancerlotu! (doufám že mě nepřepadne Photo Finish). Tak a teďka je taková cupcakes a muffin sézona..chtěl by si někdo objednat něco z toho?:) dám sem objednávací menu XD+Něco z adminčina dne (promiňte že to cpu do Pinkie článku ale nechci zbytečně dělat 2..)
Nová ředitelka a všichni jen čekají na mříže na oknech (nemůžeme poslouchat hudbu ani o přestávkách!!)
Devítka je jasně znát..tak promiňte že nebudu pravidelně pak později obíhat až se nám to rozjede..tyhle známky na střední jsou důležité. A přednastavila jsem pár článků.
Tak hádejte kde jsem je dneska sehnala!:D Tesco - H&M ! Byly normálně u sponek a takových věcí do hára..no není to úžasné? *.* Fluttershy jsem dala kámošce za to že mi je koupila:)* děkuju! ty jejich ocásky jsou super jako příčesky.D

Jdeme dál,k další lampě

2. září 2012 v 15:59 | Pinkie~ |  Pinkie tvoří
Stála jsem a ladila s oblohou nademnou. Zachmuřená ,a já pozoruju svojí kamarádku Pinkie jak cpe další lístečky na lampu které už se rozmáčely v loužích tohohle deště. Tak co jdeme dál??!


Tahle show která má být pro malé holčičky boduje snad u všech uvědomila jsem si když jsem uviděla pár fotek a videí z bronyconů kde bych čekala o dost mladší lidi. ''Pche! Máme tu dalšího ponyneznalce'' řekla mi Pinkie která se mě snažila nakazit poníky,opravdu bych čekala že se do toho vtáhne někdo jako ona.


Teďka tady strká lístečky za stěrače aut jako pokuty ,zase se svým blogem..kolik těch lístečků má?
Je neuvěřitelné o čem všem si lidi zakládají blogy a pak se to snaží všelijak propagovat. Vsadím se že jestli s tím nesekne bude to mít vytetovaný na čele...

Spiderpony...spiderpony

1. září 2012 v 20:01 | Pinkie~ |  Novinky z Pinkie života
S holkama jsme si naplánovaly takové menší letní kino u Sugarcube Corner s občesrtvením. Bohužel počasí nevyšlo a tyhle dny celkem pršelo takže jsme se schovaly uvnitř a Mr.Cake nám pustil Spiderponyho. I když moje nejoblíbenější komixová postava je Deadpool,Spiderpony u mě vyhrál taky hlavně když se rozmáznul o dveře ^^ to se mi moc líbilo a Fluttershy pak vyběhla k plátnu a ptala se jestli mu nic není chichi..
Pak jsem šla s deštníkem doprovodit holky domů. Doufám že se Fluttershy moc toho hromu po cestě nelekla a Rarity si nezničila účes (šak sem jí ještě pučila ten deštník)
Poslední prázdninový víkend naplno!

Výměna ikonek

1. září 2012 v 16:00 | Pinkie~ |  SB,Diplomky,okolo blogu
Chcete vyměnit ikonku? Ano já vím :D
Vyměnuji se všemi blogy. Pokud vy mojí ikonku v menu mít nebudete,nebudu mít ani já.
Do komentářů napište svůj blog a kde ikonku máte. Dám si jí jako klikačku do svého menu...(pokud bude moc velká tak se nezlobte když jí trošku zmenším)

Moje ikonka> (123x66)


Pokud neumíte udělat klikačku tak mi napište,nebo odkaz na můj blog dejte pod ní.